Usługi IT i serwis informatyczny Warszawa

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi fachowymi usługami informatycznymi, jakie wykonujemy dla naszych Klientów. W ramach naszej działalności, zajmujemy się nie tylko outsourcingiem obsługi IT, ale też wykonujemy szereg innych działań, zarówno dla klientów biznesowych, jak i indywidualnych. Możesz nam powierzyć między innymi odzyskanie danych z uszkodzonych nośników, naprawę wybranych urządzeń elektronicznych czy zaprogramowanie aplikacji. W zakres naszych działań wchodzi także wykonywanie testów penetracyjnych, aby sprawdzić cyberbezpieczeństwo posiadanej infrastruktury komputerowej.

 

To jednak nie wszystko, bowiem w ramach proponowanych usług zajmujemy się także SEO, czyli pozycjonowaniem stron internetowych, tak aby wysoko rankingowały w wynikach wyszukiwania w Google, dzięki czemu więcej użytkowników trafi na Twoją witrynę!

Odzyskiwanie danych:

Odzyskiwanie danych z nośnikow uszkodzonych logicznie oraz mechanicznych. Dane możemy odzyskać z wszelkiego rodzaju kart SD, dysków SD oraz HDD, regenerowanych płyt, mp3, telefonów komórkowych, pamięci USB.

SEO

Wiemy jak istotne jest dobre oraz skuteczne pozycjonowanie stron w dzisiejszej dobie cyfryzacji. Wysoka pozycja w wyszukiwarkach internetowych przynosi realne korzyści, wynikające z większej ilości odwiedzin jak i z poprawy prestiżu naszej strony.

Serwis

Zajmujemy się szeroko pojętym serwisem sprzętu – poczynając od naprawy komputerów, poprzez routery, switche, aż po telefony komórkowe czy mp3. Naszą dewizą jest „Zepsułeś to? Naprawimy zanim ktoś się zorientuje!”.

Programowanie

Zajmujemy się programowaniem aplikacji na Windows, Mac OS, Android oraz iOS. Programujemy w językach C++, Java, Visual Basic, C, Delphi oraz językach skryptowych PHP, Python, VBScript.

Testy penetracyjne

Oferujemy Państwu testy penetracyjne stron internetowych oraz Państwa systemów. Sprawdzimy czy są Państwo odporni na najbardziej znane ataki oraz na te mniej znane. Po całości prac dostają Państwo raport z naszych działań oraz sugestie co należało by zrobić, aby możliwie zmaksymalizować poziom zabezpieczeń.