O nas

Nasza firma jest nowością na rynku usług IT. Każdy z naszych pracowników wywodzi się z firmy outsourcingowej, gdzie wszyscy zdobyliśmy ogrom doświadczenia, dlatego postanowiliśmy połączyć siły i stworzyć firmę, w której każda osoba będzie wiedziała:Czego nasz Klient potrzebuje najbardziej?Jak rozwiązać większość problemów?

 

Jak szukać rozwiązań problemów?

 

Jakich błędów nie popełniać i jak zadbać o bezpieczeństwo pracy firmy oraz co najważniejsze bezpieczeństwo danych?

Każdy z nas ma doświadczenie w kontakcie z klientem, w pracy w stresie, jak i również w rozwiązywaniu szeregu problemów dotykających na co dzień każdego, kto pracuje przy komputerze. Jesteśmy w stanie z uśmiechem na twarzy rozwiązywać najmniejsze problemy „starszej Pani Jadzi, która nie do końca dogaduje się z myszką”, jak i również w szybkim tempie rozwiązywać duże problemy z serwerami, czy programami kluczowymi dla ciągłości pracy firmy. Wiemy też, że najważniejsze w naszej pracy jest to, by nie gasić problemów, ale im zapobiegać. Kiedy tylko wkraczamy do naszego nowego klienta, zakładamy szereg programów zabezpieczających, sprawdzających stan techniczny sprzętu, jak i również informujących nas o nawet najmniejszym zagrożeniu dla pracy firmy. Jesteśmy młodą grupą ludzi, która w przeciwieństwie do wielu firm na rynku może Państwu zaoferować świeżość i innowację w usługach IT. Kryje się pod tym – rozwój struktury IT, nowe rozwiązania, cięcie kosztów utrzymania starych i nieużytecznych systemów informatycznych, jak i również bardzo miła i rzetelna młoda obsługa z dużą najświeższą wiedzą, jak i doświadczeniem w tego typu pracy. Nasz zespół łączy miłość do sprzętu elektronicznego, każdy z nas zawsze ma przy sobie laptopa z dwoma systemami operacyjnymi, oraz dwa smartphony z rożnym oprogramowaniem. Pozwala nam to przede wszystkim z każdego miejsca łączyć się zdalnie z Klientem oraz utrzymywać nieprzerwany kontakt. Daje nam to również możliwość ciągłej realizacji jak i łączenie tego co kochamy z pracą, co daje idealny zestaw dla naszych Klientów.

 

W naszym zespole są również ludzie, którzy kochają dłubać w ścianach, rozprowadzać kable, tworzyć mapy sieci oraz wprowadzać systemy bezpieczeństwa. Dzięki nim możemy też Państwu zaoferować alarmy, systemy sprawdzające temperaturę w serwerowniach, czy stały monitoring Państwa firmy bądź domu.

 

Jeżeli potrzebujecie Państwo nowej i świeżej obsługi informatycznej, jeśli potrzebujecie Państwo wprowadzenia innowacji w swojej firmie, bądź zwiększenia informatyzacji, jeżeli czujecie, że coś jest w firmie nie tak i nie do końca macie kontrolę nad systemami IT, jeżeli potrzebują Państwo stworzyć profesjonalną infrastrukturę IT lub też sieć LAN/WAN, to zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz do kontaktu z nami.

Wszelkie dodatkowe informacje można uzyskać zapoznając się z naszą bardziej szczegółową ofertą lub poprzez kontakt z nami.


Zachęcamy do współpracy!

Zobacz szczegółową ofertę