O nas

Nasza firma to 11 lat doświadczenia w oferowaniu kompleksowych rozwiązań IT dla klientów z sektora naukowego oraz prywatnego. Ponad to zajmujemy się projektowaniem oraz wdrażaniem serwerowni, wszelkich rozwiązań sieciowych i przede wszystkim bezpieczeństwem.

  • Naszą firmę założyliśmy w 2012 roku pod nazwą Bartkiewicz – Świetlik Company, która z czasem została przekształcona w ITBSC sp. z o.o. i pod tym szyldem świadczy usługi dla naszych klientów.
  • Posiadamy duże doświadczenie w prowadzeniu kompleksowej obsługi informatycznej w placówkach naukowych, instytutach PAN oraz w sektorze prywatnym.
  • Wyróżnia nas szczególny nacisk na bezpieczeństwo. Pierwsze co wdrażamy we współpracy z klientem to plan kopii zapasowych oraz całkowity audyt bezpieczeństwa mający na celu wykazanie wszelkich podatności w Państwa systemach.
  • Ponad to do każdego pracownika naszych klientów podchodzimy bardzo indywidualnie, po rozwiązaniu zgłoszenia staramy się wytłumaczyć co się wydarzyło i jak nie dopuścić do powtórzenia tej sytuacji.
  • Również wspieramy naszych klientów w sferze informatycznej w organizacji konferencji naukowych, posiedzeń Rad Naukowych oraz obron doktorskich.
  • Każdy z nas ma doświadczenie w kontakcie z klientem, w pracy w stresie, jak i również w rozwiązywaniu szeregu problemów dotykających na co dzień każdego, kto pracuje przy komputerze, jak i również w szybkim tempie rozwiązywać duże problemy z serwerami, czy programami kluczowymi dla ciągłości pracy firmy. Wiemy też, że najważniejsze w naszej pracy jest to, by nie gasić problemów, ale im zapobiegać. Jeżeli potrzebujecie Państwo nowej i świeżej obsługi informatycznej, jeśli potrzebujecie Państwo wprowadzenia innowacji w swojej firmie, bądź zwiększenia informatyzacji, jeżeli czujecie, że coś jest w firmie nie tak i nie do końca macie kontrolę nad systemami IT, jeżeli potrzebują Państwo stworzyć profesjonalną infrastrukturę IT lub też sieć LAN/WAN, to zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz do kontaktu z nami.

Wszelkie dodatkowe informacje można uzyskać zapoznając się z naszą bardziej szczegółową ofertą lub poprzez kontakt z nami.

 

Zapraszamy do kontaktu.