Teletechnika

W ramach działalności naszej firmy, zajmujemy się szeroko pojętymi usługami IT. Na zamówienie naszych Klientów wykonujemy w pełni profesjonalne instalacje teletechniczne, wpływające na działanie wielu procesów w Waszej firmie. Zajmujemy się nie tylko montażem, ale też projektowaniem instalacji alarmowych, monitoringowych czy sieci LAN. Dbamy przy tym, aby obsługa wybranych systemów była prosta i łatwa.

 

Zajmujemy się także projektowaniem i programowaniem centrali telefonicznych – dzięki temu pracownicy mogą wykonywać połączenie zarówno wewnątrzfirmowe, jak i rozmawiać bez przeszkód z klientami. Dbamy przy tym, aby każdy zainstalowany przez nas system cechował się bezpieczeństwem, nie pozwolimy, aby dane wrażliwe Twojej firmy zostały udostępnione niepowołanym osobom czy instytucjom.

Projektowanie, instalacja oraz serwis sieci LAN. Wykonujemy sieci kategorii 5E, 6, 6A oraz 7, możemy na Państwa życzenie zaproponować certyfikację, dającą 25 letnią gwarancję na wykonaną przez nas sieć. Zajmujemy się również opieką oraz naprawą serwerowni.

Wykonujemy instalację oraz konfigurację systemów kamer analogowych oraz cyfrowych mających na celu zabezpieczenie Państwa firmy oraz kontroli Państwa pracowników.

Systemy sygnalizacji włamania i napadu. Wykonujemy profesjonalne systemy alarmowe, chroniące Twoje pieniądze i dobra materialne przed kradzieżą i zniszczeniem.

Centrale telefoniczne

Instalacja oraz programowanie centrali telefonicznych.

[modula id=”493″]